SEDEF
AHŞAP

Firmamız 1995 yılından bu yana hizmet verdiği dekorasyon sektöründe dünya çapında kalitesiyle kendini ispatlamış markaların satışını yapmaktadır.

Ege bölgesinin ilk compact laminat cubicle üreticisi olan firmamız projelendirmeden üretim ve montaja kadar tüm aşamalarda profosyönel çözümler sunmaktadır.

Firmamız Formica ve diğer marka compact laminatların yanında zengin aksesuar çeşitleriylede müşterilerine kaliteli üretimler yaparak hizmet vermektedir.

Dekorasyon sektörü ve compact laminat üretim ağında yeni ürün yelpazelerini yıllardan beri müşterilerine ilk sunan ve onları şaşırtan firmamız; bu gururu yaşamaya devam etmek için genç ve dinamik kadrosuyla çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI; BATIÇİM A.Ş., BİLFEN EĞİTİM KURUMLARI, ÖZEL TED KOLEJİ, ÇİMENTAŞ, ELTAŞ A.Ş., VESTEL A.Ş., MY VIA, İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ, YAŞAR ÜNİVERSİTESİ, HUGOBOSS, SERAMİKSAN, ADLİYE SARAYI/ÇEŞME, KEPEZ KONGRE MERKEZİ/ANTALYA, BUCA SOSYAL YAŞAM MERKEZİ ,RAMADA OTEL/İZMİR/KUŞADASI, RICHMOND OTEL/KUŞADASI, BP/SHELL/TOTAL/PO BENZİN İSTASYONLARI, EGE ORDU KOMUTANLIĞI, GÜNEY DENİZ SAHA KOMUTANLIĞI, NATO/ŞİRİNYER ,BODRUM GOLF VE TENİS KULÜBÜ, BAKÜ OLİMPİYAT STADYUMU, ATATÜRK STADYUMU, SPORTS INTERNATIONAL

İLETİŞİME GEÇİN